Gisteren was de feestelijke opening van de eerste Logman Plaat. Het resultaat is een gelimiteerde oplage van 100 LP’s, waaraan 15 kunstenaars hebben bijgedragen die ieder een bijzondere band met voormalig galeriehouder Henk Logman hadden. Op de plaat komen geluidswerken samen met beeldende kunst: elk exemplaar bevat naast audio ook een genummerde reproductie van een uniek kunstwerk. Daarmee vormt het project een hybride tussen muziek en beeldende kunst.
Het is een eerste project, en de hoop is dat er nog vele verrassende projecten komen.
Deelnemende kunstenaars zijn:
Annemarie Slobbe, Cecilia Rebergen, Danielle Hoogendoorn, Frank Koolen, Guy Vording, Jans Muskee, Johan Buurke, Joyce Overheul, Julius Stibbe, Maaike Kramer, Marie Reintjes, Matthijs Hannink, Niek Hendrix, Ronald Zuurmond, Timothy Voges
Meer info vind je hier. Een plaat bestellen voor €95,- inclusief verzendkosten, kan via de stichting op logmanplaat@gmail.com .





















![Galerie Larik; De Logman Plaat Gisteren was de feestelijke opening van de eerste Logman Plaat. Het resultaat is een gelimiteerde oplage van 100 LP’s, waaraan 15 kunstenaars hebben bijgedragen die ieder een bijzondere band met […]](https://i0.wp.com/www.lost-painters.nl/wp-content/uploads/2026/04/Galerie-Larik-Logman-Plaat.jpg?resize=640%2C250&ssl=1)

Laat een reactie achter;